24 wrz

Łazienki aranżacje

Aranżacje łązienki można zrobić samemu, można skorzystac z katalogu, internetu albo architekta. Pamiętajmy jednak ze to nasza łazienka i dla nas jest robiona. Nie każdy z nas potrafi sam wymyślić jak ma wyglądać jego mieszkanie. Coraz częściej korzystamy z rad architektów oraz specjalistów do spraw wykańczania wnętrz. Ja lubię sama dbać o moje kolejne mieszkania.Galeria

aranżacja łazienek

Foto: cdn25.urzadzamy.smcloud.net

projekt łazienki

Foto: www.sklep.glazurastrzelin.pl

łazienki aranżacje

Foto: img26.imageshack.us

Choć wcale nie ukrywam, ze może nie radzę się osobiście specjalistów, ale za to przeglądam internet, kupuję gazety poświęcone wystrojowi wnętrz, oglądam katalogi. Przyznam że wymyślając obecny wystrój mojej łazienki korzystałam ze zdjęć i propozycji jakie przygotowali projektanci płytek, takie wizualizacje i gotowe projekty łazienek można bez problemu odnaleźć w internecie. Choć większość łazienki aranżacje przygotowana jest do dużych łazienek, ja mam niestety małą – ale bez problemu znalazłam i do niej ciekawe rozwiązania.

Jednego byłam pewna – wydaje…

Jednego byłam pewna – wydaje na projekt łazienki dość dużo pieniędzy i musi być ona ciekawa, ale tak urządzona by nie znudziła mi się po roku. Musiała więc być ładna, funkcjonalna ale i troszkę ponadczasowa. Oczywiście inaczej myślą projektanci, inaczej my użytkownicy łazienek. Pewne byłam tez jednego nie chcę ani brązów, ani beżów – to te dwa kolory wprost opanowały mieszkania, i są bardzo często powielana.

Projekty łazienek które ja przeglądałam były raczej nowoczesne, i czasem nawet ekstrawaganckie. Zdecydowałam się na mocne połączenie barw – biel – czerń – czerwień- ale jest to bardzo klasyczne połączenie, na dodatek to moje ulubione kolory, więc jestem zadowolona. I na szczęście udało mi się znaleźć projekt łazienki który uwzględnił nie tylko wielkość, ale był prosty, niebanalny, i jeszcze w moich ulubionych kolorach.

Comments
  1. trol
  2. goral
  3. Specjalista
  4. Ania

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *